• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/Ledplazmatvparca-668904746611289/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05423761203
  • https://twitter.com/ledplazmatv

Hakkımızda


LedPlazmaTvParca.com
web adresi Radar Elektronik markası olup 15 yıl önce Ankara’da faaliyetine başlamış tecrübeli bir firmadır.

Firmamız günümüzün gelişen teknolojileri ve bu teknolojilerin ülkemizde hızla yaygınlaşması sonucu meydana çıkan problemleri çözme konusunda, her geçen gün hizmet alanlarını ve amaçlarını büyütmek hedefindedir.

Temel hedefimiz Ülkemizin her bölgesindeki müşterilerimize hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışıp, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır. 

Firmamız genel olarak 3 ana grupta faaliyet göstermektedir.

Elektronik Kart Tamiri
Elektronik kontrollü her türlü cihazların ve kartların bakımı ve onarımı en son teknoloji test cihazları ile tecrübeli teknik kadromuzla, çok uygun fiyatlarla onarım hizmeti vermekteyiz.

Çoğu zaman makinenizdeki problemler doğru kişilere ulaşmadığı için çözümsüz kalır, zaman ve maddi kayıplara neden olur. Elektronik cihazlarınızdaki problemlerin hızlı, güvenilir, uygun fiyatlarla onarılmasını istiyorsanız bizi arayınız.

Elektronik Malzeme Satışı
İhtiyaç duyduğunuz, elektronik kartlarınızdaki veya cihazlarınızdaki bulamadığınız her türlü özel elektronik malzemeleri bizde bulabilirsiniz. İstediğiniz malzemenin adı ve bilgileri ile firmamıza e-mail veya telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır. 

Uydu / CCTV Satış ve Montajı
Evinize ve işyerinize ihtiyaç duyduğunuz uydu , merkezi uydu ve güvenlik (cctv) sistemlerinin malzeme satışını ve montajını yapmaktayız. 


Malzeme taleplerinizi en hızlı şekilde size ulaştırabiliriz.

Zamanınızı iyi değerlendirip, maddi kayıplardan kaçınmak, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet istiyorsanız hemen bizi arayınız.

Ledplazmatvparca.com Yönetimi
[ 2016-2017-2018-2019-2020 ]